Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Aktuálna situácia okolo covid-19 vyústila do nedostatku svadobných priestorov, termínov či kapiel. Páry, ktoré dlhodobo plánovali sobáš teraz pociťujú, že nie je ľahké sa v tomto čase dočkať svojho „dňa D“. Nevestám teda môže byť známa smutná správa „Prvý termín máme voľný až o 8 mesiacov“. Našli sme riešenie.


V LaReunion sme prišli na riešenie v podobe svadieb cez týždeň, od pondelka do štvrtka. Nenechajte si utiecť príležitosť, povedzte svoje áno bez stáleho odkladania termínov.

Rozhodnutie vziať sa počas pracovného týždňa má okrem jednej nevýhody veľa pozitív. Táto nevýhoda zahŕňa voľno pre vašich hostí, s čím však môže pomôcť doba home-officov.

Vrhnime sa teda na všetky výhody, ktoré svadba počas týždňa v LaReunion prináša.

Priestory a catering

Priestory na víkend máme často celkom vybookované na dlhú dobu. Toto sa však netýka pracovného týždňa. Cez ten vám vieme poskytnúť termín hoci aj dnes.

 


DJ alebo kapela

Ako aj priestory, skvelá hudba na svadbu býva často krát nedostupná. Zohnať dobrú kapelu, hudobnú skupinu alebo DJ si vyžaduje rezerváciu dlhú dobu pred termínom. V rámci týždňa vám však vieme vybaviť v spolupráci s Fashion Sound skvelých profesionálnych DJ-ov, ktorí sa o hudbu na vašej svadbe veľmi radi postarajú. Veľkým plusom je aj to, že v rámci svadieb cez týždeň zabezpečujú aj krásne nasvietenie zadarmo a zľavu z ceny. DJ z Fashion Sound dokážu tiež zabezpečiť zábavu a sprievod v podobe moderného starejšieho.

Lepšia cena počas týždňa

V LaReunion garantujeme, že svadobné služby budú počas týždňa v lepšej cene! Na svadbu od pondelka do štvrtka poskytujeme 10% zľavu na priestory či dobrého svadobného Dj-a.


Ako je to s obradmi?

V rámci civilného obradu nezáleží na tom, aký deň v týždni je. Stačí dať vedieť príslušnému orgánu v dostatočnom predstihu. Čo sa týka cirkevného obradu, všetko záleží na dohode s vašim oddávajúcim.

Na lásku je vždy správny čas a nezáleží na tom, či je sobota alebo pracovný týždeň.

Nečakajte teda pridlho, až sa stanete novomanželmi. Zoberte si svoju polovičku už teraz. Ak máte záujem o svadbu počas týždňa v LaReunion s úžasnou hudbou a osvetlením od Fashion Sound, neváhajte nás kontaktovať.