Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Reštaurácia Beer House v Senici dnes predstavila nový jedálny lístok, avšak nás zaujímalo či novinky sa budú týkať len nových jedál.

Prečo ste sa rozhodli vytvoriť nový jedálny lístok?


Náš jedálny lístok sme sa rozhodli pojať moderným štýlom, čiže v skrátenej forme.  Je zostavený z menšieho výberu jedál, než ako sú hostia v našom regióne zvyknutý. Nachádzajú sa v ňom špeciality podľa najnovších trendov priamo nakombinované aj s prílohou ale aj tradičné slovenské špeciality, ako sú napríklad bryndzové halušky.

 

Ochutnajte trendy jedlo

 

Menu Beer House


Aby sa naši hostia našich jedál neobjedli, je pre nás dôležité jedálny lístok sezónne aktualizovať. V novom jedálnom lístku hostia nájdu nové delikatesi ako napríklad konfitované jahnacie lýtko alebo rozšírenú ponuku steakov, zároveň v ňom zostanú zachované niektoré obľúbené pochúťky.

Gastronomický zážitok Senica

 


Tento nový jedálny lístok sme predstavili dnes v  5. novembra


Plánujete aj ďalšie novinky v reštaurácii?

Pripravujeme nové cocktailové menu, ktoré predstavíme v piatok 11. novembra o ktorom budeme priebežne informovať.

Na chladné zimné večery sme si pripravili niekoľko večierkov a koncertov, o ktorých budeme priebežne informovať na našej Fanpage na Facebooku.

Taktiež pracujeme aj na deckom kútiku, ktorý plánujeme dokončiť  v najbližších dňoch, aby sa u nás cítili dobre aj detičky :) . Popri tom chystáme ešte zopár prekvapení, o ktorých by som zatiaľ nerád hovoril, určite sa o nich dozviete v správny čas.


Ako hodnotíme prvé mesiace? 

Predovšetkým sa chceme poďakovať všetkým priatelom a hosťom za priazeň a za velkú podporu. Podnikanie v gastronómii je velmi chúlostivé. Prvé mesiace boli náročné a vyčerpávajúce,  ale reakcie hostí a to, že sa ku nám stále vracajú, je pre nás dôkazom, že všetka ta námaha stála za to.

Ale ako to už vo svete chodí, stále je priestor na to sa zlepšovať. Preto budeme pracovať na tom, aby sa u nás naši hostia cítili čo najlepšie a s radosťou sa ku nám vracali.

Ďakujeme za Váš čas a prajeme, aby sa Vám podarilo uskutočniť všetky plánované novinky.

 

Ak Vás zaujalo nové menu z Beer House v Senici, nájdete ho u nás v profile reštaurácie :).