Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

O Záhorí sa nehovorí len to, že odtiaľ pochádza najlepšia pálenka. Táto časť Slovenska sa tiež vyznačuje kuchyňou, ktorá je od iných kútov našej krajiny jedinečná a stojí za zmienku. Dnes spolu nahliadneme do nového jedálneho lístka reštaurácie Beer House v Senici. Prečo? Prichádza leto a dobré jedlo či nápoj chutí najmä v lete, preto Beer House pripravil opäť nový jedálny lístok

Čo sa však deje za dverami kuchyne? Beer House po novom pripravuje nejaké tie burgery a steaky. Ak ste milovníkmi dobre prepečeného a chrumkavého mäska, môžete si prísť na svoje. 

 

 

V novom jedálnom lístku nájdete ponuku klasických hlavných jedál, cestovín či šalátov. Ak práve nebudete mať chuť na burger, môžete si vybrať napríklad pečenú prepeličku, konfitované bravčové líčka na zelenine alebo sépiové špagety s kúskami lososa. 

 

Pečená prepelička na hruškách so špenátovo-parmezánovým krupotom a grilovanou mladou fazuľkou

 

Konfitované bravčové líčka na koreňovej zelenine, pučené zemiaky so škvarkami a jarnou cibuľkou

 

Reštaurácia Beer House v Senici si pre vás pripravila skutočne zaujímavú ponuku. My to vieme s istotou. Navštívte aj vy túto reštauráciu a pošlite nám na náš facebook alebo instagram fotografiu vášho jedla s hashtagom #ukazsvojobed .

Ak chcete nájsť novú ponuku, sledujte Beer House na webe alebo v aplikácii ProMenu.