Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Za necelý týždeň nadíde deň, ktorý si musí naplno užiť každé dieťa. My poznáme miesto, kde sa zabaví celá rodina.

Tak ako sa deti tešia na Mikuláša alebo Vianoce, sa každé teší aj na Deň detí. Medzinárodný deň detí nevznikol len tak. Jeho história siaha do začiatku druhej polovice 20. storočia. Odvtedy ubehlo niekoľko desiatok osláv MDD a tento deň by mal byť naďalej pre každé dieťa výnimočný.

 

Pred tým než začnete rozmýšľať aký darček alebo sladkosť kúpite vašim ratolestiam k 1. júnu, zvážte lepšiu alternatívu na oslavu. V okolí mesta Prievaly sa nachádza rozľahlý rekreačný komplex uprostred prírody - Malvázia. Kto o ňom nepočul, akoby nikdy vo wellness ani nebol. Čím je výnimočný tento areál a prečo by ste v ňom mali stráviť s rodinou Deň detí?

 

Malvázia poskytuje luxusné ubytovanie v hotelových izbách alebo apartmánoch. Výber je na vás. Ak máte malé dieťa, postieľku máte bez poplatkov. Pri deťoch do alebo nad 12 rokov si priplatíte za prístelok len pár eur.

 

 

Pri ubytovaní každému vyhladne. Hotelová reštaurácia Malvázia je tu pre vás. Vyberte si z À la carte alebo sezónnej ponuky. Každé sústo pre vás bude gastronomickým zážitkom. Pri teplých letných dňoch môžete vyskúšať piknik v parku. Po dni plnom aktivít si môžete zájsť do vínnej pivnice na pohárik kvalitného vínka. Náročnejší môžu vyskúšať aj degustáciu z vyše 200 druhov vín.

 

 

Keď už viete, ako sa ubytovať, a kde sa tu najesť, dôležité je vedieť, ako v Malvázii vyplniť voľný čas tak, aby boli všetci spokojní. Z wellness tu máte na výber z bazénov, víriviek a niekoľkých druhov sáun a masáží.

Ak ste športovo aktívny, môžete využiť tenisové, futbalové, petangové alebo volejbalové ihriská. Okrem týchto a ďalších iných je tu rozľahlý, 8 hektárový park. Tu sa môžete chodiť prechádzať, a pokojne aj bosí. Milovníci cyklistiky určite neodmietnu previezť sa po cyklo trase vedúcej z Hrachovišťa do Plaveckého Petra, ktorá sa napája na Malokarpatskú cyklomagistrálu. Aby toho nebolo málo, nachádzajú sa tu aj rašeliniskové jazerá, po ktorých sa môžete člnkovať. Je tu toho toľko, že si nebudete vedieť vybrať, čo skôr skúsiť.

 

 

Je dôležité, aby rodina spolu príjemne strávila nejaký ten čas. Pokiaľ je na to zámienka práve oslava Dňa detí, matiek alebo otcov, tak prečo nie? Výborným miestom na to je podľa nás práve Malvázia. Nie je nič lepšie, ako keď nájdete všetko, čo ste hľadali, na jednom mieste. A nemusíte chodiť ani ďaleko.