Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Pred nedávnom sme sa zmienili na našom facebooku o podniku, ktorý je iný ako tie, ktoré poznáme. Máme na mysli ani nie rok otvorené VODAREN craft bistro v Trnave. Toto sú 4 dôvody, prečo ho navštíviť.

PROSTREDIE

Podnik sa nachádza na kraji sídliska v Okružnej ulici, neďaleko obchodného centra Galéria. Po vstupe prídete do veľkého otvoreného priestoru. Miest na sedenie je tu dosť na to, aby sa tu mohli konať rôzne akcie, oslavy alebo stretávky väčších skupín ľudí, ktorí sa chcú spolu zabaviť, najesť a zároveň aj vypiť niečo dobré a kvalitné.

 

sedenie vodaren  trnava promenu

 

Štýlové sedenie, stoly z masívu a oceľové lampy navodzujú dokonalú atmosféru pohody. Priemyselný dizajn je dnes in. Tomuto miestu pristane. Celý priestor završuje majstrovské dielo Jozefa Sersena – kreslená stena, ktorá vyobrazuje to najidentickejšie pre Trnavu.

 

NÁPOJE

Vodaren sa špecializuje na vybrané pivá. V ponuke nájdete klasické pivné ležiaky Bakalář, Pilsner Urquell a vždy nejaké remeselné pivá a pivné špeciály. Napríklad taký Jahodový porter 14° z pivovaru Kocour v Českej republike si zamilujete. Pre ženy, ale aj mužov, ideálny. Pokiaľ chcete vyskúšať niečo nové, odporúčame aj miešané nápoje z piva. Konkrétnu ponuku dostanete na bare u milej obsluhy.

 

pivo vodaren trnava promenu

 

Pokiaľ ste skôr na vínko, podávajú tu Vino Dious z regionálneho vinárstva v Horných Orešanoch. Ak sem však zájdete ráno alebo cez obed, a na pivko nemáte práve chuť, môžete si objednať kvalitnú kávu značky Montecelio.

JEDLO

K pitiu patrí jedlo. Vo Vodarni máte všetko čo potrebujete na jednom mieste. Na lístku nájdete mäsité jedlá alebo nakladané hermelíny a ako špecialitu tu pripravujú 3 druhy pastrami sendvičov:

 

                                    Classic = klasická kombinácia s chlebom horčicou a kyslou uhorkou, 
                                    Reuben = kombinácia s kyslou kapustou a cheddar syrom,
                                    Glass Onion = kombinácia s sladkým cibuľovým chutney

 

jedlo menu vodaren trnava promenu

ZÁBAVA

Ako sme uviedli vyššie, na jednom mieste tu nájdete naozaj všetko. S priateľmi sa môžete zabaviť pri stolnom futbale, šípkach, kartách alebo iných spoločenských hrách. Prihlásiť sa môžete do vedomostného kvízu „LOMIHLAV“ alebo večer zájsť na živé hudobné vystúpenia alebo športové prenosy na dvoch LCD obrazovkách a plátne zároveň. Tomu sa hovorí pestrá ponuka aktivít, ktoré vás presvedčia zostať tu dlhšie ako len na jedno pivko.

 

zabava vecer vodaren bistro trnava promenu

Vo VODARNI sa nemôžete nudiť, ani zostať hladní, či smädní. 

ZAUJÍMAVOSŤ

V priestoroch podniku sa oslavoval v roku 2018 zisk majstrovského titulu SPARTAK TRNAVA s celým tímom. Fanúšikovia futbalu si niečo také nemôžu nechať ujsť. Preto dúfame, že cesty trnavského klubu tu budete môcť sledovať aj nadaľej.

 

Toto je to najlepšie z celého podniku, čo sme vám mohli v skratke prezradiť. Nám sa tu veľmi páčilo a jahodový porter, ktorý sme ochutnali, nám veľmi chutil. Či sa tu bude páčiť aj vám musíte zistiť sami. Najlepšie je spoznať podnik z vlastnej skúsenosti. Budeme radi, keď nám dáte vedieť, aká bola tá vaša návšteva VODAREN craft bistro.  #ProMenu

 

 

Ema Fajnorová