Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Širšej verejnosti málo známa, avšak pre golfistov povinná zástavka po odohratí ihriska - Reštaurácia #19. Poďte si oddýchnuť od mestského ruchu aj vy a doprajte si kvalitnú, sezónne zameranú kuchyňu.

Prostredie reštaurácie #19

 

Prostredie reštaurácie je tiché, nerušené a preto ideálne k pracovnému obedu alebo k posedeniu pri káve. K dispozícii je krytá terasa i vnútorná miestnosť reštaurácie, s množstvom krásnych fotografií  a obrazov miestneho ihriska a golfových ocenení z turnajov. Kuchyňa je zameraná na ponuku potravín z lokálnych zdrojov, na ich sezónnosť a preferujú recepty slovensko-talianskej kuchyne. Jedálny lístok ponúka jedlá rýchle, jednoduché, ale zároveň veľmi chutné. Za rozumnú cenu. Na obede si pochutnáte už od 4,90€ za denné menu, až do 7€ za týždňovú špecialitu. Plánujú prípravu sezónneho jedálneho lístka, ktorý sa bude obmieňať týždenne v závislosti od čerstvosti a dostupnosti surovín. Čerstvé lokálne ryby, alebo kvalitná divina? Áno, presne to tu už čoskoro nájdete.

Obsluha reštaurácie je veľmi pozorná, rýchla a príjemná. Obe dievčatá boli ochotné poradiť pri výbere jedál a nápojov, a tiež bez problémov prijali kritiku na servírované jedlá. A to všetko bez nenávistných pohľadov, ktoré tak často vídame v našich reštauráciách. Tu majú hosťa radi.

 

Cestoviny tagliatelle podávané v reštaurácií #19

 

Pri návšteve reštaurácie sme ochutnali najčastejšie podávané cestoviny – Tagliatelle s cuketou a šalotkou. Servis jedla bol jednoduchý, ale vkusný. Cestoviny boli uvarené al dente a omáčka k nim skvele ladila. Veľmi ľahké jedlo, dozdobené čerstvým parmezánom nás príjemne prekvapilo a môžeme ho len odporučiť.

 

Bravčová panenka podávaná v reštaurácií #19

 

Ďalším chodom bola bravčová panenka s omáčkou zo zeleného korenia a domácimi hranolčekmi. Mäso bolo šťavnaté a hranolčeky domáce zo skutočných zemiakov! Omáčka bola chutná, ale na náš vkus priveľa korenia. Porcie boli primerané. Musíme vyzdvihnúť kvalitu mäsa, u ktorého si majiteľ zakladá na lokálnosti a čerstvosti. Taktiež sme boli spokojní s rýchlosťou servírovaného jedla. Aj keď sa občas môže stať, že reštaurácia je plná a bohužiaľ kapacita kuchyne nedovoľuje všetky jedlá pripraviť v takom rýchlom čase.

 

Ponuka whiskey v reštaurácii #19

 

Okrem reštaurácie máte možnosť degustácie širokého výberu whisky a rôznych zahraničných rumov.  Veľmi chutná bola po obede aj kávička značky MokaRica. Ako dezert Vám šéfkuchár pripraví chutné palacinky, ktoré tu každý obľubuje. Na výber sú aj čerstvé zákusky a koláče podľa aktuálnej ponuky.

Reštaurácia disponuje i záhradným stanom, ktorý je vhodný k usporiadaniu rôznych osláv, svadieb i firemných večierkov. Neoddeliteľnou súčasťou letných večerov sú grilovacie garden party. V areáli ihriska sa nachádza aj tenisový kurt, ktorý je určený pre verejnosť.

 

Prostredie reštaurácie #19

 

Náš dojem z #19 je pozitívny. Ničím nerušené prostredie golfového ihriska spoločne s pohárom kvalitného vínka a veľmi chutného jedla tvoria výnimočnú atmosféru. Po výdatnom obede si môžete dopriať prechádzku po hrádzi pozdĺž rieky Váh. A to všetko na kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Príďte sa presvedčiť sami.