Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Radi by ste zobrali svoju polovičku na večeru, ale neviete kam? Vybrali sme pre Vás miesta, kam by sme svoje polovičky zobrali my.

 

 

SENICA

Zo "zamilovanej" ponuky v Senici sme vybrali dve reštaurácie. Každého chuťové bunky poteší Reštaurácia Barracuda. Máte na výber zo štyroch jedál a odporúčame RYB-EYE steak pre mužov a grilovaného lososa pre nežné pohlavie.

Valentínske menu Barracuda.

 

 

Po minuloročných skvelých ohlasoch na valentína vo Fit-pite si aj tento rok prídete na svoje. Ponuka je rozšírená o Sushi menu, čo pre milovníkov tohoto pokrmu bude voľba číslo 1. Keď máte chuť sa zabaviť aj v neskorších hodinách, v piatok  Vás čaká Oldies party.

 

 

TRNAVA

Zaujímavé menu si v Trnave pripravila Reštaurácia Penzión Patriot ***. Vyhlásená kuchyňa Patriotu s fľašou kvalitného vína splní očakávania každého - nielen tých zamilovaných :) .

 

 

SKALICA

V Skalici sme pre Vás vybrali Vináreň pri Hájku. Reštaurácia, ktorá nedávno zaradila do svojej ponuky nové jedlá a vína a neustále zvyšuje kvalitu kuchyne je v kráľovskom meste tou správnou voľbou.

 

 

HOLÍČ

O reštarúcii Jozef II. sme nedávno písali recenziu. Sami sme boli milo prekvapení, preto v Holíči odporúčame reštaurácie Jozef II.. Tak isto ako u Jozefa II., kvalitná kuchyňa je aj v Reštaurácii WYWAR.

 

 

Dúfame, že sme Vám pomohli vyriešiť dilemu, čo s valentínskym večerom. Ponuku valentínskeho menu všetkých reštaurácií, ktoré majú menu v ponuke nájdete na našom webe a v aplikácii.