Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Aké by to bolo prežiť Silvester s najbližšími, štýlovo a bez starostí? Predstavte si zažiť oslavy Nového roku v čarovnom prostredí hotela Malvázia.

 

Malvázia ponúka luxusné ubytovanie v srdci Malých Karpát, iba 18 km od mesta Senica. Hotel má komorný, rodinný charakter a je ideálnou voľbou pre relaxačné a víkendové pobyty, rodinnú dovolenku s deťmi ako aj firemné akcie a podujatia.

 

Priamo z hotela sa núka výhľad na čarovné prostredie v ktorom sa hotel nachádza. Nájdeme tu jedinečný hotelový park, rašeliniskové jazerá, ale i vonkajší bazén, či lúky a malebné kopčeky Malých Karpát.

 

 

V hoteli sa nachádza 19 izieb, spolu 36 pevných lôžok, ktoré je možné prístelkami navýšiť až na 44 lôžok. Hosťom je k dispozícii knižnica, spoločenský priestor a prednášková miestnosť. V celom hoteli majú hostia prístup na internet cez vysokorýchlostné pripojenie WiFi.

 

Rodičia určite uvítajú detský kútik pre najmenších a starší, či mladší multimediálny nadšenci si môžu vychutnať filmy/rozprávky v 3D kine Malvázia s priestorovým ozvučením

 

Čo Vás čaká?

 

 

 

Pre hostí je pripravené ubytovanie v štýlovo zariadenej 2-lôžkovej izbe. Silvestrovský pobyt zahŕňa aj polpenziu. Pripravili sme pre Vás 3x bufetové raňajky a samozrejmosťou je aj 2x večera, kde budete mať na výber z 3-chodového menu.

 

Avšak nesmieme zabudnúť ani na Novoročný obed a Silvestrovský večer, kde Vás radi pohostíme slávnostnou večerou s prípitkom. Počas celej Silvestrovskej noci bude pripravený neskorý bufet a nápojový stôl.

 

Nový rok oslávime polnočným prípitkom, a samozrejme nebude chýbať ani ohňostroj a novoročná vatra, pri ktorej si môžete pochutnať napríklad aj na domácom punči.

Neobíde Vás novoročná zábava do skorého rána.

 

 

Počas celého Silvestrovského pobytu máte k dispozícii neobmedzený wellness pobyt. Tu si môžete dosýta užiť parnú, fínsku či infra saunu. Zaujímavým spestrením môže byť aj vonkajšia vírivka, ľadové vedro a relaxačné ležadlá.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.