Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Navštívili sme prevádzku, ktorá je síce otvorená veľmi krátko, ale za túto dobu si dokázala získať srdcia mnohých fanúšikov. Fanúšikov sushi, jedál z woku a ďalších japonských špecialít.

City sushi Trnava otvorili majitelia iba v máji. Patrik Matejkovič a Michal Beláň pracovali predtým v reštauráciách s japonskou kuchyňou. Ako sami hovoria, chceli si vyskúšať reštauráciu vo vlastnej réžii. Tak vzniklo City sushi a majitelia našli dieru na trhu, ktorou bola donáška týchto jedál.

 

Sushi

 

Ako sme písali vyššie, City sushi jedlá zatiaľ iba rozváža. K rozvozu pripravili pre ľudí, ktorí radi využívajú online objednávky objednávkový systém na ich webovej stránke www.citysushi-tt.sk

 Ambícia rozšíriť prevádzku je v pláne, ale ako povedal Patrik Matejkovič, ešte je skoro o tom hovoriť.

 sushi rolka

O tom, že City sushi sa oplatí nielen vyskúšať, ale aj sledovať, svedčí sezónne sa meniaca ponuka. Tá je variabilná v každom období.  V City sushi tak prinášajú stále nové špeciálne rolky, druhy sushi, polievky a rôzne špeciality japonskej a ázijskej kuchyne. Keďže končí leto, môžeme sa už tešiť na novú jesennú ponuku ktorá je už aktuálna.

 

Jedálny lístok

 

Už ste vyskúšali rýchlosť a kvalitu rozvozu City sushi? Ako vám chutilo? Podeľte sa s nami v komentároch.

Sledujte aktuálnu ponuku City sushi Trnava v aplikácii ProMenu alebo na webe www.promenu.sk