Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Po špargľovej ponuke prichádza z kuchyne trnavského Patriotu ďalšia. Pre nás určite zaujímavejšia. Veď kedy ste naposledy jedli napríklad steak s hmotnosťou 1500 gramov?

Lákadlom pre gurmánov je práve spomínaný austrálsky steak TOMAHAWK s gramážou 1200-1500 g. Ide o vysoký roštenec s kosťou. Mäso pochádza z plemena Black Angus a je mimoriadne mramorované, vyzreté a jemné.

ProMenu - steak

  

Ponuka je naozaj rôznorodá, najmä čo sa týka pôvodu steakov. Z tohto dôvodu je súčasťou ponuky aj popis ku každému z nich. Ak aj po prečítaní stále váhate, ktorý je váš favorit, personál vám pri výbere určite pomôže.

 

ProMenu - steak

 
Bohatá vinná ponuka

 

Chutné jedlo "myje ruku" s kvalitným vínom. Tento výrok si v Patriote osvojili. Veľmi citlivý výber červeného z rôznych oblastí  a krajín sa veľmi pekne dopĺňa s výberom steakov. Slovenskú vinársku scénu zastupuje Matyšákov CAMERLON plný černíc. Cuvé Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc si v roku 2014 odnieslo mimoriadnu cenu poroty Mondial Du Merlot et Assemblages. 


Špičková sviečková z USA s jemnou tukovou mramoráciou spolu pohárom červeného Cabernet Sauvignon od Robert Mondavi, Nappa Valley môže byť ďalšou príjemnou pozvánkou.
 
 
Argentínske steaky výnimočnej kvality a lahodnej chuti, odležané v špeciálnych chladiarenskych boxoch minimáne 2 mesiace spolu s červeným argetnínskym cuvé Clos De Los Siete /Malbec + Merlot + Sirah/ vás prenesú spoločnými chuťami do južnej Ameriky.    
 
 
ProMenu - vinná karta

Viac už neprezradíme, všetko dôležité i niečo naviac možete ochutnať už sami v Restaurant&Bar Patriot, Trnava.  Stojí to za vašu návštevu.   


viac info: penzionpatriot.sk
FB fan page: ​Restaurant & Pension Patriot

 

Aplikácia ProMenu

Stiahni si aplikáciu ProMenu a sleduj čo varí Reštaurácia Patriot:

ProMenu - Android

ProMenu - iOS