Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Zažívame to pravideľne a my sme si povedali dosť. Tieto skúsenosti nás priviedli k jednému z najlepších svetových výrobcov čaju, značke AHMAD TEA London pochádzajúcej z Anglicka, svetovej čajovej veľmoci.

 

 

Rodinná firma AHMAD TEA London čerpá zo skúseností už štyroch generácií s miešaním čajov a je synonymom pre najlepšie čaje z celého sveta. Dôraz kladie predovšetkým na kvalitu, čoho dôkazom je aj skutočne inšpiratívna myšlienka zakladateľa, ktorou sa firma riadi dodnes: „Nikdy nebudem predávať to, čo by som nepil doma.“ Výsledkom je šálka vynikajúceho čaju s perfektnou farbou, vôňou a chuťou, čo oceňujeme nielen my, ale aj uznávaní čajoví odborníci a predovšetkým každý jeden spokojný zákazník po celom svete.

 

Svoje obľúbené čaje si tu nájdete ak ste milovníci či už čiernych, zelených, ovocných, alebo aj bylinných čajov. Okrem nich však ponuka zahŕňa aj skutočne nevšedné čajové špeciality, alebo nádherné a vkusné darčeky. Dnes je značka AHMAD TEA London rozšírená do približne 80 krajín po celom svete, pričom patrí medzi 5 najlepších a najpredávanejších svetových čajových značiek a neustále rastie. Dôkazom je aj neuveriteľná štatistika, ktorá hovorí, že ľudia po celom svete vypijú denne až okolo 29 miliónov šálok tohoto čaju!

 

 

Pokiaľ už viac nechcete robiť kompromisy a chcete sa spoľahnúť na zaručenú kvalitu, siahnite po šálke čaju od AHMAD TEA London, ktorá Vám dodá energiu a zlepší Váš deň. Zaručene nebudete sklamaní.

 

Článok nám sprostredkoval dovozca čaju Frape catering. Podporte AHMAD TEA na Slovensku. Celá ponuka čajov AHMAD TEA London k dispozícii aj u partnera Martinus.