Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Trnavská prevádzka, ktorá sa nachádza na Františkánskej ulici, ponúka uvoľnenú atmosféru, vhodnú pre nadobudnutie inšpirácie k práci či štúdiu. Cieľ myšlienky je už v samotnom názve tohto komplexu. V nasledujúcej recenzii sa pozrieme, ako sa im táto odhodlaná myšlienka darí transformovať do reálnej podoby spolu s ponukou jedál.

Coworkingové centrum spája kancelárske priestory. Môžete ich využívať v prípade, keď nemáte dostatok financií na vlastnú kanceláriu alebo sa neradi izolujete týmto spôsobom. Pri využívaní týchto služiebsa neustále stretávate s novými ľuďmi z rôznych sfér. To vám umožní nahliadnuť do ich práce, priučiť sa, inšpirovať alebo s nimi spolupracovať. V skratke to nazývame – networking. Nás však zaujíma najmä gastronomická stránka La Reunion. Poďme sa jej povenovať.

 

reštaurácia la reunion trnava

 

Exteriér vás upozorní, že je to celkom iný tip kaviarne/reštaurácie, než na aký ste v Trnave zvyknutí. Oplýva  štýlom a rozmanitosťou, ktorá vás upúta hneď pri vstupe. Nábytok a dekorácie tvoria palety, knihy, nástroje, tabule s ponukouči osobný uvádzač pri vstupe do toaliet (v podobe papagája). Tieto inšpiratívne nápady sú dielom šikovných dizajnérov a vytvárajú v La Reunion jedinečnú atmosféru.

 

interiér reštaurácie

 

Veľmi kladne hodnotíme aj ponuku rumov Cubaney, ktorú majú v spektre od Blanco až po Centenario. To znamená, že majú každý druh rumu podľa jednotlivých štádií zrenia(3-25 rokov). Nájdeme tu však aj variácie systémov zrenia, ako napríklad solera systém. V La Reunion si každý rumový kajšmentkefajnšmeker príde na svoje.

V gastro ponuke nechýbajú raňajky i rôzne druhy snack-ov, ako sandwich, šalát či burger. V skratke, rýchle a jednoduché jedlá, pre rýchly pracovný obed.

 

Bravčová panenka na hubovej omáčke

 

Poďme teda k objednávke. Náš výber sa upriamil na bravčovú panenku, preliatu hubovou omáčkou, podávanú so zemiakovou kašou. Ako ďalšie jedlo sme si objednalihovädzí burger.

Kuchyňa troška zazmätkovala a na jedlo sme čakali asi 40 minút. My sme sa síce neponáhľali, ale prekvapil nás prístup personálu.  Nepáčila sa nám tiež neochota ponúknuť k jedlu nejaký nápoj. Len čo najrýchlejšie odísť a je vybavené. A k tomu všetkému, obsluhujúci čašník vôbec nezaregistroval problém a nemal ani snahu meškanie kuchyne napraviť alebo odkomunikovať k našej spokojnosti. Urobil tak až majiteľ, ktorému veľmi záleží na tom, aby všetko fungovalo. Nie je jednoduché naučiť personál k aktivite navyše. A práve táto komunikácia pred uvedením jedla na stôl, je veľmi dôležitá.

 

burger

 

Keď však obrovský burger doniesli na stôl, na všetko sme zabudli a vychutnávali sme si samotné jedlo.Burger bol šťavnatý a bbq omáčka sa snúbila s chuťou mletého hovädzieho krku. K tomu zelenina s volským okom a zvyšok dňa nebudete rozprávať o ničom inom. Najväčším bonusom boli domáce hranolky, ktoré nenájdete v každej reštaurácii. Veľké plus! Takto by mal vyzerať a chutiť poriadny burger.

Aby sme nezabudli na bravčovú panenku. Za burgrom v chuti vôbec nezaostávala. Omáčka neobsahovala múku, hríby boli čerstvé. Kaša nebola hrudková ani príliš hustá a mäsko pripravili výborne šťavnaté. Jediné, čo by sa dalo vytknúť bol vzhľad. Servis jedla bol obyčajný a tanier nebol ani minimálne ozdobený. Mohli si dať viac záležať.

 

La reunion je teda výborným miestom pre dobrý obed, skvelý burger a určite aj na posedenie pri kávičke alebo prečítanie knihy. Obsluha sa ešte má čo učiť, ale pevne veríme, že sa to do budúcna vylepší. My sa do tejto coworkingovej kaviarne určite radi vrátime a vám môžeme toto miesto len odporučiť.