Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Deň zamilovaných sa blíži. Neviete sa rozhodnúť, či doma pripravíte pre vašu polovičku romantickú večeru pri sviečkach alebo ju skôr zoberiete do reštaurácie, kde bude o všetko postarané? Dáme vám pár tipov, kam môžete ísť s vašou láskou v Deň Zaľúbených.

1. Greenfood restaurant v Ratnovciach pri Piešťanoch pripravil trojchodové menu pre zaľúbencov. Po prečítaní ponuky si určite budete chcieť rezervovať stôl. Neváhajte však pridlho, aby sa vám ušiel stôl.

 

GreenFood-Valentín-menu

 

2. Reštaurácia Srdiečko v Skalici si v „deň lásky“ pre vás prichystali hneď 2 špeciálne ponuky. Na výber budete mať Valentínske menu od obeda do večera a od deviatej hodiny sa môžete tešiť na romantický večer s klavírom. Ak si chcete zasúťažiť, v Srdiečku si pre vás pripravili súťaž o 20 € poukážku, ktorú môžete v tento deň použiť.

 

Srdiečko-Valentín-ponuka

 

3. Šéfkuchár reštaurácie TiAmo v Trnave zostavil špeciálne menu. Do pozornosti dávame, že páry, ktoré si toto Valentínske menu objednajú dostanú grátis fľašku Prosecca.

 

TiAmo-Valentín-menu

 

4. Reštaurácia Fit-pit v Senici si pre vás pripravila niekoľko chodové Valentínske menu, ktoré poteší nie len vás a vašu polovičku, ale aj vaše chuťové poháriky. Ak ste tak ešte neurobili, rezervujte si stôl ešte dnes.

 

FitPit-Valentín-menu

 

5. Fine restaurant v Skalici myslí na zamilovaných tiež. Na výber majú dve valentínske menu o troch chodoch spolu s prípitkom.

 

Fine-Valentín-menu

 

6. Hotel Zlatý Kľúčik**** v Nitre priravil luxusnú valentínsku ponuku, ktorá sa len tak nevidí. Nezabudnuteľný večer plný chutného jedla čaká možno práve na vás.

 

Zlatý-Kľúčik-Nitra-ProMenu-Valentín

 

7. Reštaurácia Fatima v Trenčíne slaví Deň sv. Valentína celý týždeň - od 13. 02. do 18. 02. 2018. Je teda na vás, v ktorý deň sa rozhodnete osláviť vašu lásku.

 

Fatima-Trenčín-ProMenu-Valentín

 

8. Reštaurácia DeliViet v CityPark Trnava Vás srdečne pozýva v deň sv. Valentína na ponuku celodenného menu a sushi menu, ktoré si môžete vychutnať v príjemnej atmosfére pri sviečkach. Špecialitou dňa bude bufet vo forme švédskych stolov za 15 €/osobu. Kolektív reštaurácie DeliViet pripravil pre páry aj malý darček v podobe ruže, ktorú si môžu pri odchode zobrať.

 

Toto sú naše tipy kam môžete zobrať vašu polovičku na romantickú večeru. Prajeme vám veľa lásky a bon appétit.

 

Chcete vidieť ponuku niektorých prevádzok na ProMenu.sk? Napíšte nám.

 

 

 

Ema Fajnorová