Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

V trnavskej reštaurácii a penzióne Patriot si pre vás aj tento rok pripravili steakové hody. Môžete sa tešiť na chute mäsa z celého sveta, a to všetko budete mať na jednom mieste.

Lákadlom pre gurmánov  bude aj tento rok určite steak TOMAHAWK s gramážou 1200-1500 g. Ide o vysoký roštenec s kosťou, ktorý je krásne mramorovaný, vyzretý a jemný.

 

 

Ponuka je skutočne pestrá, najmä čo sa týka pôvodu steakov. Preto je v tomto špeciálnom menu popis ku každému jednému zo steakov, aby sa hosť vedel orientovať. Tak sa budete môcť lepšie rozhodnúť pri výbere. Ak aj po prečítaní menu stále váhate, ktorý je váš favorit, personál reštaurácie vám veľmi rád poradí a pridá odporúčania príloh, omáčok či vín.

  

 

Ponuka je skutočne lákavá. Správny fajnšmekri si tu prídu na svoje.

 

 

Chutné jedlo ide ruka v ruke v spojení s kvalitným vínom.  Precízny výber červeného vína z rôznych oblastí a krajín sveta sa veľmi pekne dopĺňa s výberom steakov.  Viac už neprezradíme, všetko dôležité i niečo naviac môžete ochutnať už sami v Restaurácii Patriot, Trnava. To stojí za vašu návštevu.

 

Ak vás zaujala steaková ponuka tejto trnavskej reštaurácie, určite príďte vyskúšať aj ich denné menu a A la Carte, ktoré nájdete tu.  

 

viac info: penzionpatriot.sk
FB fan page: ​Restaurant & Pension Patriot