Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Od kapusty, cez tradičný remeselný jarmok, až po hudobné lahôdky k nám festival každoročne priláka tisícky návštevníkov. V roku 2016 budú Dni zelá sláviť jubilejný 20. ročník.

Dni zelá v Stupave dlhodobo patria medzi najväčšie festivaly na Záhorí. Hlavnou myšlienkou festivalu je zachovávanie tradícií regiónu Záhorie, propagácia tradičného pestovania a spracovania kapusty, prezentácia miestnych súborov, združení a kultúrnych pamiatok. V neposlednom rade aj miestnych kulinárskych špecialít. 

 

Každoročnou súčasťou bohatého programu je trojdňový Remeselnícky jarmok a výstava Úroda. Atraktívnou je aj súťaž vo varení kapustnice „My varíme ze zelá“. Kultúrny program je zameraný na širokú verejnosť, ponúka množstvo súťaží, atrakcií, gastronomických variácií regionálnych jedál a živých koncertov. 

Sprievodné podujatia – výstava Chryzantéma, prehliadka farského kostola a oratória, výstava súčasnej keramikárskej tvorby na Dolnom Záhorí a výstava ručných prác potešia všetky vekové kategórie návštevníkov. 

Program končí v nedeľu ohňostrojom.

 

Príďte aj Vy na Dni zelá

 

MAPA

Dni zelá - ProMenu

 

ProMenu - Dni zelá

 

STIAHNITE SI APLIKÁCIU

Stiahnite si aplikáciu ProMenu a spoznávajte nové reštaurácie vo Vašom okolí