Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Keď k nim pripočítame kuchyňu v Relax Aqua & Spa, je ich šesť. Ktorá je vaša najobľúbenejšia?

Začneme reštauráciou TiAmo, ktorá sa nedávno presťahovala z obchodného centra Max. Prevádzkarka, Lucia Šoková si túto zmenu pochvaľuje. V centre mesta je väčší ruch a v novej prevádzke, kde vyniká otvorená kuchyňa je to cítiť. Jedlá ako cestoviny a pizzu pripravujú z talianskych surovín. Zaujímavosťou je aj bohatý „vínny výklad“, v ktorom si vyberie každý.

 

Vinotéka v reštaurácii TiAmo v budove Mestského úradu.

 

Najväčšou a najstaršou reštauráciou zo siete Relax Team je prevádzka Relax restaurant na Rybníkovej, ktorá funguje už vyše 25 rokov. Sezónne ponuky sú na Rybníkovej samozrejmosťou  – prednedávnom bolo v ponuke špargľové menu a návštevníci sa môžu tešiť na dni jarmoku, kedy budú v Relaxe opäť pripravovať tématické jedlá. To, že v tejto reštaurácii v Trnave to žije potvrdzujú aj akcie rôzneho druhu, ktoré sa v priestoroch na Rybníkovej uskutočňujú pravidelne (Mikuláš, MDD...).  

 

Tankové pivo značky Plzeň. 

 

Relax Aquapolis na Piešťanskej v biznis centre a Relax C&R v budove VÚC sú ďalšími prevádzkami zo siete Relax Teamu. Sú zamerané najmä na denné menu v Trnave. Ich ponuka však nekončí v obednom čase. Prevádzky poskytujú aj cateringové služby a prenajímajú priestory na rôzne akcie.

 

 

Relax C&R - obedové menu.

 

Pult v Relax Aquapolis na Piešťanskej 3.

 

TOP Relax – cantine & catering je konceptom podobná prevádzka ako dve predchádzajúce. Má však k dispozícii aj bufet, v ktorom ponúka vlastné výrobky akými sú pagáče alebo štrúdle. V bufete okrem toho nájdete aj rôzne „desiatové“ jedlá. TOP Relax sa nachádza v budove Univerzity Cyrila a Metoda a primárne slúži pre študentov. Sú však vítaní aj návštevníci mimo univerzity.

 

 

Catering TOP Relax.

 

Všetky prevádzky Relax Teamu nájdete na promenu.sk alebo v aplikácii ProMenu.