Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Pri ceste západným Slovenskom sme "zablúdili" do niekoľkých podnikov. Nájdete medzi nimi tradičné, dobre známe reštaurácie, ale aj tie, o ktorých ste veľa nepočuli.

To podstatné zo života týchto prevádzok - denné menu v Trnave, Skalici a Piešťanoch, ich jedálne lístky aj fotografie nájdete v profile reštaurácie. 

 

TRNAVA

Merkúr Pub & Restaurant

 

 

Reštaurácia Merkúr patrí k prvej skupine reštaurácií - tradičných a veľmi dobre známych. Okrem klasickej obedovej ponuky nájdete zaujímavé jedlá v jedálnom lístku. Do pozornosti dávame grilované rebierka (porcia a kvalita prevyšuje cenu :) ). O reštaurácii napíšeme už čoskoro recenziu a už teraz sa na ňu tešíme.

 

TRNAVA - MODRANKA

PIZZA DA&AM PEMINO a Reštaurácia Pemino

 

 

 

Sympatickí chalani z Pizzerie Pemino majú na starosti pizzu. Reštauráciu a denné menu prenechávajú reštauračnej časti. Vo svojej ponuke majú aj rozvoz. Funguje rýchlo a spoľahlivo, takže Trnavčania - objednávajte. Ponuku PIZZA DA&AM sme už zverejnili. Profil tohto podniku je ešte v štádiu dokončovania. Verím, že po novom roku sa máte na čo tešiť.

 

SKALICA

Pizzeria Restaurant La Dolce Vita

 

 

Reštauráciu a pizzeriu nájdete v Skalickom obchodnom centre Max a nahradila reštauráciu Pacchia. Kvalitou jedla sme boli veľmi milo prekvapení a nezostáva nám nič iné, ako Vám odporučiť vyskúšať miestnu kuchyňu. Ak si chcete jedlo nechať doviesť, stačí zavolať do reštaurácie.

 

PIEŠŤANY

Reštaurácia a bufet Centrál 

 

Ďalší podnik z kategórie tradičných. V čase obeda je bežné, že zákazník hľadá miesto, kde sa usadiť. Reštaurácia býva "nafullovaná". V ponuke centrálu je aj netradičné večerné menu za veľmi prijateľné ceny. Majitelia taktiež vedľa Centrálu čoskoro otvoria pre milovníkov mäsa steak house. Bližšie info o steak house pripravujeme.

 

Restaurant & Cafe 19

 

 

 

Momentálne je "#19tka", ako ju poznáme zatvorená. My už čakáme len na jej februárové otvorenie. Ešte v januári Vám však prinesieme o reštaurácii článok, kde sa dozviete zaujímavosti zo života reštaurácie na golfovom ihrisku v Piešťanoch.

 

Aj keď sa blížia sviatky, nezaháľame a už počas sviatkov Vám prinesieme ďalšie informácie o nových podnikoch. Tak zatiaľ - šťastné a veselé :).

 

Tím ProMenu.sk