Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Keďže aj náš Promenu tím chce darovať kúsok lásky a postarať sa o pekný valentínsky zážitok, spojili sme sily s 3 výbornými reštauráciami zo Senice, Skalice aj Trnavy a ponúkame Vám možnosť vyhrať romantickú večeru v niektorej z nich!

 

Jedinou podmienkou je uhádnuť, aké známe príslovie sme zašifrovali do obrázka vyššie a za správnu odpoveď napísať aj jedno z troch uvedených miest, v ktorom by ste sa so svojou láskou najradšej navečerali. 

Výhercov oznámime v nedeľu, tak sledujte našu stránku a držíme palce! ;)

 

S láskou

Tím Promenu

 

Reštaurácia Beer House  (Senica) 

Poznáte túto, už nie tak celkom novú reštauráciu v Senici? Reštaurácia Beer House zaujala svojich zákazníkov jedlami z kvalitných, ale najmä čerstvých surovín, menu vždy podľa aktuálnej sezóny a príjemným personálom. 
Všetci sa tešia na Vašu návštevu.
 
Do valentínskej súťaže prispeli týmto menu: 
 

Predjedlo:


Kačacia terinka s mandľami na slivkovej omáčke s bagetkou.


Hlavné jedlo:


Bravčová sviečkovica marinovaná v zázvore s batatovo-zelerovým gratinom a hlivovým ragú.


Dezert:


Mrkvovo-ananasový koláč s horúcim karamelom

 

cena výhry:  25€

 

Reštaurácia Srdiečko (Skalica)

 

Moderná reštaurácia Srdiečko v centre mesta sa vyznačuje skvelým jedlo pripravovaným z čerstvých surovín. Každý pracovný deň ponúkajú obedové menu, kde máte na výber z polievky, troch druhov jedál alebo pizze. Vybrať si, samozrejme, môžete aj z iných jedál, ktoré pre Vás s radosťou navaria. Ak chcete so sebou vziať aj Vašich drobcov, určite sa potešíte detskému ihrisku a  príjemnému nefajčiarskemu prostrediu.

Už teraz sa nevedia dočkať Vašej návštevy!

 

Do súťaže sa zapojili so svojou špeciálnou valentínskou ponukou:

 

 

Reštaurácia Relax - Rybníková 16 (Trnava) 

 

Reštauráciu Relax snáď netreba ani predstavovať. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si reštaurácia dlhodobo udržuje najvyššiu kvalitu gastronómie v Trnave. Každý deň sa viac ako 160 profesionálne vyškolených zamestnancov spoločnosti Relax-team stará o spokojnosť niekoľko tisíc zákazníkov.

Necháte sa zlákať overenou kvalitou?

 

Do súťaže pre Vás pripravili svoju valentínsku ponuku :)