Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Slovak Food Festival, najväčší piknik v meste začne štvrtkovým večerom vína. Na čo všetko sa môžete tešiť?

1. – 4. júna sa na Bratislavskom hrade bude už tradične konať najväčší piknik v meste, Slovak Food Festival. Aj dospelí si prídu na svoje. V deň, kedy sa námestia a nákupné centrá hmýria balónmi a detskými pesničkami, budeme na hrade relaxovať pri kvalitnom víne a príjemnej muzike!

 

 

Piatok už pokračuje  tradičný a najväčší piknik v meste. Desiatky vystavovateľov ponúknu návštevníkom ochutnávky street food, tradičnej slovenskej gastronómie, netradičné a chutné nápoje, ale aj kopec zábavy. Na hlavnom pódiu sa počas troch dní vystriedajú šéfkuchári ako Vojto Artz, Zdeněk Pohlreich, Martin Záhumenský, Dušan Čatloch, Dano Hrivňák, Tibor Samaranský a mnohí iní.

 

          

 

Aj tento rok si na svoje prídu milovníci zdravého životného štýlu. Innogy zdravá zóna ponúkne prednášky v oblasti stravovania zamerané na intolerancie, tradičnú čínsku medicínu, či detskú stravu. Miroslava Luberdová, Monika Hodásová, Lenka Mančíková a ďalší prednášajúci sa postarajú o vnorenie sa návštevníkov do danej problematiky.

 

Slovak Food Festival tento rok spolupracuje s Nadáciou markíza. Návštevníci budú môcť stretnúť známe tváre televíznej obrazovky, ako napríklad Lenka Šóošová, Adriana Poláková, Kamil Konkoľ, Katka Plevová, a svojou podporou prispieť na dobrú vec.

 

 

Organizátori vďaka partnerom aj tento rok sľubujú súťaže, ochutnávky, ale aj otváraciu tanečnú šou, o ktorú sa postará najznámejšia trnavská hip hopová skupina Styleunits.

 

Na Slovak food festivale si užijú aj deti. Pripravené je maľovanie na tvár, zdobenie cupcakes, súťaže a detské ihrisko.

 

8. ročník festivalu ukončí v nedeľu najznámejší český šéfkuchár Zdeněk Pohlreich, ktorý si pre návštevníkov pripravil dve kuchárske šou.