Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Po úspešnom štarte v Prahe prichádza jedinečná príležitosť pre začínajúcich podnikateľov v oblasti gastra aj k nám do Bratislavy !

Úplne prvá Food Startup Konferencia sa uskutoční už 10.-11. septembra 2016 v Austria Trend Hoteli pre všetkých tých, čo už podnikajú vo svete gastronómie alebo o podnikaní ešte len uvažujú.

 

Program je rozdelený do dvoch častí. Prvá časť programu je venovaná samotnému rozbehu podnikania od založenia firmy, cez hygienické normy až po možné spôsoby financovania vrátane toho, ako zaujať investora. Medzi rečníkmi sa objaví napr. Marek Dandár (Gastromio.sk) a Marcel Vargaeštók (Chefparade Praha).

 

Okrem inšpiratívnych prednášok účastníkov čaká aj mnoho workshopov a praktických ukážok. Dozvedia sa, ako dôležitý je samotný príbeh každého z nich a ako na ňom postaviť svoj marketing, ako sa zviditeľniť aj prostredníctvom sociálnych sietí, ako pracovať so svojím cashflow alebo ako vystúpiť z radu a postaviť sa dnes už veľmi silnej konkurencii. Medzi lektormi týchto workshopov nájdete napr. Janu Palenčárovú (Sklizeno), food stylingu sa bude venovať Marta Marčáková (The Story of a Cake) a Martina Dorkinová (Stvory z kuchyne) doplní tieto praktické workshopy kurzom food fotografie. 

 

Pozrite si celý program

 

Podnikáte vo svete gastronómie, či o podnikaní ešte len uvažujete ? Tak sa registrujte tu