Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Dnes sme si pripravili zaujímavý článok z reštauračného prostredia mesta Trnava. Najedzte sa v tomto meste tak, aby vaša peňaženka neplakala. Akú kuchyňu varia v Trnave okrem slovenskej? Po prečítaní týchto 5 nasledovných rád lepšie spoznáte reštaurácie Trnavy.

1. Máte radi medzinárodnú kuchyňu? Aj tú si môžete dať v niektorej z reštaurácií v Trnave. Okrem klasických ázijských bistier a rýchlych občerstvení tu sú kvalitné reštaurácie s talianskou, čínskou, americkou alebo thajskou kuchyňou. Samozrejme, sa nájde veľa podnikov ponúkajúcich tradičnú slovenskú kuchyňu. Aké reštaurácie to sú a kde ich nájsť zistíte pomocou našej aplikácie. 

 

 

2. Študujete na TRUNI, MTF alebo UCM? Každý vie, že študentský život môže obmedziť stravovacie návyky. Nemáte čas sa najesť alebo si radšej varíte sami. Obedy v škole považujete za nepravidelnú záležitosť. Určite viete, že v univerzitných jedálňach si môžete zakúpiť za 10€ minimálne 5 stravných obedových lístkov. Ak sa vám zdá zbytočné kupovať si naraz toľko lístkov, napríklad keď viete, že ich nemáte kde minúť, poskladajte sa na ne s kamarátmi a podeľte si ich. Neminiete naraz toľko peňazí a určite urobíte službu aj vašim priateľom.

 

 

3. Nestíhate si dať obed popri pracovných povinnostiach? Žiadne obavy. Toto mesto je na všetko pripravené. V centre, pri hlavných cestách, ale aj v okrajových častiach mesta, sa nachádzajú rôzne prevádzky, v ktorých sa najete za pár minút. Môže to znieť ako nevhodný spôsob stravovania, ale rýchly životný štýl si niekedy pýta svoju daň v podobe rýchleho jedla so sebou. Nie vždy to však znamená, že to musí byť spravidla nezdravé jedlo. V Trnave sa nachádza snáď na každom rohu prevádzka s kebabom, panini, bagetami, hot-dogmi, hamburgermi, pizzou, ale aj šalátmi. 

 

 

4. Zostaňme pri talianskej kuchyni. Máte radi pizzu? V Trnave je kvantum pizzérií, ktoré stoja za to, aby ste ochutnali práve tú ich. Čo je na týchto podnikoch fascinujúce je, že každý z nich vám vie istým spôsobom ponúknuť niečo iné. Veď predsa, stalo sa vám, aby ten istý druh pizze chutil úplne rovnako vo všetkých podnikoch?

Môžete si vybrať akú veľkú pizzu chcete – malú, strednú alebo veľkú? Ak vám záleží na prostredí podniku, niektoré trnavské pizzérie sú veľmi pekne a tematicky zariadené. To ocení nejeden návštevník. Chcete pizzu upečenú priamo od známeho slovenského farmára? V Trnave bez problémov. A čo sa týka donášok, určite každého poteší, keď k pizzi dostane zadarmo nápoj k objednávke.

 

 

5. A nakoniec, kam na menu v Trnave? Denné menu sa podáva v každej reštaurácii väčšinou od 10.00h do 14.00h. Najviac reštaurácií sa nachádza v okolí Trojičného námestia. Mnohé podniky s kvalitnou kuchyňou ale niekedy nie sú veľmi na očiach. Ich skvelá kuchyňa však stojí za ochutnanie. Kto hľadá, nájde. Kde ich nájdete ľahko a rýchlo? No predsa v našej aplikácii ProMenu.sk. Ceny denného menu sa pohybujú od 2,50 € do 7,50 €. Záleží to od podniku, ktorý si vyberiete. Teraz už nám nezostáva nič iné, ako len popriať vám dobrú chuť.