Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Neďaleko od priameho centra Trnavy si môžete nielen počas obedového menu pochutiť na tradičných jedlách československej kuchyne za výborné ceny. Merkur Pub sa nachádza na Trstínskej ceste v obchodnom centre Merkur.

Pri príchode uvítate bezplatnú možnosť parkovania a hlavne dostatočné množstvo parkovacích miest. Je to výhoda, ktorú reštaurácie v centre Trnavy nemajú. Interiér je na štýl športového pubu, disponujúci  barovým i klasickým sedením . V letnom období máte možnosť využiť  terasu s kapacitou až 40 miest. 

 

 

Počas víkendov a letných večerov si tu môžete vychutnať živú hudbu, ktorá navodí tu správnu atmosféru klasického pubu.  Pokiaľ ste športovým fanúšikom a radi si pozriete svoj obľúbený zápas s partiou kamarátov pri dobrom vychladenom pivku, ste na správnom mieste. V ponuke nájdete  české pivo z Rakovníka - Bakalář a z pivovaru Hauskrecht, ktorý má sídlo v Brne. K tomu sa perfektne hodia grilované rebrá alebo pečené kuracie krídelka, ktoré sú špecialitou Merkuru. S určitosťou môžeme rebrá hodnotiť ako jedny z najlepších v Trnave. V širokej ponuke nechýba ani pizza, takže každý si príde na svoje. Sezónne pripravujú zabíjačkové špeciality, husacie i kačacie hody a k pivku tiež zvyknú mať utopenca alebo nakladaný syr. 

 

Kvalita kuchyne začína už pri obedovom menu. Vizitkou je návštevnosť v čase obedov. Býva tu plno a tie najlepšie jedlá sa zvyknú rýchlo vypredať. Najviac v obľube sú už spomínané klasiky československej kuchyne ako je sviečková na smotane, guláš alebo "segedín".  Stálicou v dennom menu  je aj šalát. Okrem iného si môžete vychutnať aj týždennú špecialitu, ktorá je o trochu drahšia oproti ostatným jedlám v dennom menu. Cena menu je od 3,90 € za klasické menu až po 7 € za týždennú špecialitu.

 

 

Pokiaľ nemáte práve chuť alebo čas na návštevu reštaurácie, môžete si menu objednať k vám domov. Donáška je rýchla a zároveň bezplatná. Jedinou podmienkou je, že hodnota objednávky musí presahovať sumu 4, 50€. Počas týždňa prijímajú objednávky do 21.45 a cez víkendy až do 22:45.

Priestory reštaurácie sú vhodné na usporiadanie narodeninových osláv, výročí alebo promócií. Aj keď sú reštaurácie na Slovensku nefajčiarske,  Merkur Pub má salónik, ktorý poskytuje priestor pre fajčiarov bez toho, aby museli ísť von. A to určite ocení každý fajčiar.

 

 

Hrá sa práve teraz Liga majstrov alebo hokejové majstrovstvá? Tak šup do Merkur Pubu na kvalitné pivo a výborné rebierka, ktoré doslova "odpadávajú od kostí". Alebo si objednajte donáškovú službu a jedlo si môžete vychutnať v pohodlí domova.