Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Minulý rok vyrástlo v Trnave veľa nových prevádzok. Náš tím ProMenu sa bližšie pozrel na tieto jednotlivé podniky a pevne dúfame, že vás niektorým z nich oslovíme. Možno ste o nich ešte nepočuli alebo naopak počuli, ale ešte ste ich nenavštívili. Po prečítaní tohto článku to budete chcieť určite napraviť.

 

V Trnave si posledné roky drží svoje prvenstvo v hamburgeroch prevádzka Hollywood burger. Tento rok sa na “burger” vlnu pridal aj Burger club, ktorý sa teší dobrým ohlasom. Začiatkom tohto roka v meste pribudla ďalšia prevádzka pod názvom Rychlovka Burgers. V Trnave núdza o dobrý burger podnik tak skoro nebude. Kto je váš favorit?

 

burger-trnava

 

City Park - taktiež nová obchodná oblasť, v ktorej si aj gastronómia našla svoje miesto pod názvom DeliViet. Reštaurácia zaujme hneď, ako vkročíte dnu. Príjemný veľký priestor, milý personál, celodenné menu a sushi menu po celý týždeň aj víkend. Keď pri nakupovaní budete potrebovať dobiť baterky, táto prevádzka bude vaším záchranným kolesom v boji proti hladu.

 

Na Paulínskej ulici neďaleko City Arény sa nedávno otvorili dvere ďalšej fast-foodprevádzky - Poe Poe. Čo môžeme od Poe Poe očakávať? Okrem klasiky pizza, hot-dog, pasta, si prídu na svoje tí, čo majú  radi slané aj sladké. Okrem uvedených jedál vaše chuťové bunky naplnia skvelé waffle, smoothies alebo lasagne, ba dokonca aj špecialita - rolky PoePoe. Už ste skúsili?

 

poepoe-waffle

 

Forky’s je novootvorená prevádzka na križovatke pri Rybníkovej. Prevádzka je blízko sídla Univerzity sv. Cyrila a Metoda - preto predpokladáme, že bude jednoznačnou voľbou pre trnavských študentov. Nečakajte však úplne tradičnú kuchyňu. Toto bistro ponúka vegánske špeciality, žiadnemu mäsu tu na chuť neprídete. Určite však stojí za vyskúšanie a spoznanie novej chuti.

 

Pizza Bugro zmenila priestory a váš obľúbený “pizzér” z Farmy vám pripravuje jeho pizzu v Trnavskom dvore. Jeho bývalú prevádzku oproti City Aréne nahradila Pizza Burger Eddie. Ktorá pizza vám chutí viac?

 

Poznali ste Ofsajd? Určite viete, že ten ukončil svoju púť už dávnejšie a nahradila ho VV reštaurácia.  Aj tá už je minulosťou a v súčasnosti má “priestor” názov Reštaurácia Impéria. Čím je táto reštaurácia iná? Okrem európskych jedál tu varia “domácu ruskú kuchyňu”, čo je určite nevídané a taký borčš rozhodne stojí za vyskúšanie.

 

Na záver správa, ktorú v Trnave zachytil pravdepodobne každý. Posledné mesiace sa v Radničnej reštaurácii na Trojičnom námestí vôbec nevarilo. Začiatkom roka 2018 sa definitívne zavreli dvere tejto prevádzky. Aký podnik ju nahradí sa hádam čoskoro dozvieme.

 

To boli trnavské reštaurácie, ktoré v roku 2017 začali svoju cestu. Ako sa im bude dariť v novom roku je na nás - zákazníkoch a našich hladných žalúdkoch. Dajme im šancu, vyskúšajme každý z nich. Pevne veríme, že sme vám dali tip kam v Trnave na menu, na minútku alebo na večeru.

 

Chcete vidieť ponuku nových prevádzok na ProMenu.sk? Napíšte nám.

 

 

 

 

Ema Fajnorová