Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Rok 2018 odštartuje v bratislavskej Inchebe tradičným veľtrhom gastronómie a hotelierstva Danubius Gastro. Podujatie patrí k tým najvýznamnejším svojho druhu v stredoeurópskom regióne a je dôležitým stretnutím prevádzkovateľov reštaurácií, gastroprevádzok, hotelov, penziónov, kaviarní, cukrárni, kúpeľov a obchodov. Už 25. ročník len potvrdí narastajúci trend podpory slovenských výrobcov potravín.

 

Danubius Gastro sa uskutoční od 25. do 28. januára 2018, pričom celý štvrtok a piatkové dopoludnie bude patriť odbornej verejnosti, pre širokú verejnosť Incheba otvorí svoje brány v piatok od 13:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v nedeľu od 9:00 do 17:00. Podujatie sa bude konať súbežne s veľtrhom cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR a špecializovanými výstavami Poľovníctvo a oddych a Wellness a fitness.

 

Sviatok pre milovníkov gastronómie

Veľtrh prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Okrem potešenia zmyslov prináša i množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov. Neodmysliteľnou súčasťou Danubius Gastrosprievodné podujatia, ktoré porovnávajú zručnosti barmanov, baristov, kuchárov, cukrárov i pekárov.

 

danubius-gastro-promenu

 

Podpora Slovenska, inšpirácie zo zahraničia

Ďalší ročník prinesie viac slovenských výrobcov potravín, ktorí sa predstavia v rámci spoločnej expozície Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory, ale aj individuálne. Hlavný partner veľtrhu Kaufland Slovensko bude prezentovať regionálnych dodávateľov a ich sortiment. Svoj priestor však dostanú aj zahraniční vystavovatelia s ponukou ochutnávok ich národných kulinárskych i nápojových špecialít. Oživením Danubius Gastro budú nepochybne noví vystavovatelia z Číny so širokou paletou potravín.

 

Atraktívny program a súťaže

Tradične nabitý sprievodný program s viac ako piatimi stovkami organizátorov a súťažiacich sa bude konať v troch halách. V súťažiach sa rozhodne o najlepšom bratislavskom rožku, najchutnejšom chlebe, výrobkoch z medového a lineckého cesta či najlepších pagáčoch pre rok 2018. Svoje sily si zmerajú pekári, cukrári, barmani, baristi, či kuchári. Oči, ale aj chuťové poháriky potešia kuchárske alebo barmanské šou, ale aj Kávové mestečko plné zaujímavých informácií, exhibícií a súťaží.

 

Nezmeškajte veľtrh Danubius Gastro od 25. do 28. januára, ktorý doplní veľtrh cestovania ITF Slovakiatour. Spolu s veľtrhmi môžete navštíviť aj obľúbené výstavy Wellness a Fitness a Poľovníctvo a Oddych.

 

 

(PR článok)