Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Najobľúbenejší pub v Senici zatvoril dvere svojej prevádzky na Hurbanovej ulici. Zmene sa nevyhol ani názov a dnes ho už poznáme ako „Hellstork bar“.

 

Nie je sa však vôbec čo čudovať. Sklep začínal v priestoroch ktoré priamo korešpondovali s jeho názvom. Otvorený bol v časoch, keď by ste v Senici nikoho nepresvedčili o tom, že existuje lepšie pivo ako Plzeň, a teda ležiak. Obsluhu to určite stálo veľa odvahy a trpezlivosti pri neúnavnom vysvetľovaní, čo vlastne pivká ako IPA, APA, Porter a iné, nemenej zaujímavé druhy sú.

 

 

Ich tvrdá práca sa však vyplatila. Ľudia začali prichádzať a ochutnávať niečo, čo dovtedy nemali možnosť vyskúšať. Sklep bol následne bol presunutý o dve poschodia vyššie. Väčší priestor ponúkol viac možností, ako napríklad terasu, ktorá bola najmä v lete veľmi populárnou. Jej súčasťou bola aj letná kuchyňa a často bola využívaná aj na koncerty.

 

 

 

Mnohí z nás tu zažili spomienky spojené s pivkom, priateľskou atmosférou a skvelým jedlom.  Ale život ide ďalej. Nové priestory sa môžu tešiť jednoduchšej dostupnosti. Myšlienka však zostala zachovaná, čo znamená že nový priestor atmosfére skôr prospel. Pochutnať si  tu môžete napríklad na sandwich-i Pastrami, na nakladanom hermelíne alebo utopencoch.

 

 

Ponuka sa mení, menia sa pivá, menia sa priestory. Podstatné je však to, čo toto všetko spája. A to je niečo, čo Hellstork bar určite má. Dobrých ľudí. Na zdravie :)