Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Každý máme radi dobré jedlo a pitie. Hľadáte oddych, zábavu a gastronomický zážitok? Tak neváhajte a prídite na Slovak Food Festival na Bratislavský hrad !

 

Už tento piatok sa otvoria brány pre všetkých milovníkov gastronómie. Gastronomické open air podujatie je vďaka svojím organizátorom už po siedmy krát v novom rozmere. Tohtoročné podujatie sa koná od 27. - 29. mája 2016 na Bratislavskom hrade.

 

Poďme si predstaviť jeho program: 

 

Hudobný piatok

Začíname Hudobným piatkom. Dobré jedlo, kvalitné vínko, orosené pivko a príjemná muzika. Aj vy to tak cítite? My áno! Piatok bude pohodový a vy si ho užijete pri živej muzike. Je niečo viac, ako odísť v piatok popoludní z práce priamo na hrad a užiť si atmosféru najväčšieho pikniku v meste? Neváhajte a dajte si rande na hrade s vašou láskou. Večerná atmosféra s výhľadom na celu Bratislavu je naozaj výnimočná.

 

 V rámci piatkového programu vystúpi Katka Ščevlíková

 

 

Hviezdna sobota

 

Vojto Artz - kto chodí na Food Festival pravidelne, vie, že známý šéfkuchár je odborným garantom už od prvého ročníka. Tento rok si pozval zaujímavých hostí. Sobota na hrade bude patriť mladej krvi. Navaria Vám finalisti známej kuchárskej šou. Aby bolo všetko kóšer, nebude chýbať ani porotca Jaroslav Ertl. Kuchári budú variť , inšpirovať, edukovať a hlavne zabávať. Oplatí sa vidieť naživo.

 

 

Blogerská nedeľa

 

Po pozitívnych ohlasoch z minulého roka budeme opäť blogovať. Blogeri sú prevažne kuchári, pekári, cukrári, ktorých máme veľmi radi. A čo vý? Príďte sa na nich pozrieť v nedeľu 29. mája. Na blogeroch je skvelé to, že sa snažia byť čo najviac inovatívný a sledujú trendy.

 

 

 

Pilsner Urquell zóna

 

Okrem bohatého programu máme pre Vás pripravenú Pilsner Urquell zónu.
Spojenie chutného jedla a výnimočného piva je zážitkom pre každého gurmána. Počas Festivalu sa návštevníci budú môcť prejsť ,,Pivnou cestou” a príbehom prvého zlatistého piva na svete.

 

 

Okrem dobrého jedla a piva sa na Festivale postarajú aj o vaše zdravie a deti.  

 

Zdravá zóna


Zdravý životný štýl je v poslednom období skloňovaný vo všetkých pádoch. Nieje len o stravovaní, ale aj pohybe a psychike. Ako naň? poznáme návody z kníh, internetu a magazínov.... o informácie nieje núdza. Ale sú správne a pravdivé? Vieme správne selektovať informácie? Aj na tieto otázky Vám odpovedia prednášajúci v zdravej zóne.

 

Detská zóna

 

Deti boli vždy súčasťou Festivalu. Detičky sa naučia okrem toho, ako si upraviť jedlo aj to, ako si po jedle správne umyť zúbky. Študenti zubného lekárstva v spolupráci s CURAPROX zabezpečia vzdelávanie najmenších a ich rodičov s cieľom dobrej starostlivosti o detský chrup. Spoločnosť Hyza Slovensko pre detičky zabezpečí malé hry. Okrem hier sa môžu tešiť aj na maľovanie na tvár.

 

Ak ešte neviete kam cez víkend, tak v tom prípade neváhajte a prídite zažiť famózny gastronomický zážitok.

 

Ján Májek

co-founder - promenu.sk