Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Už pred otvorením sme navštívili reštauráciu, pub a piváreň Stará kotolňa na Dlhej ulici v meste Senica. Chceli sme sa pozrieť na vybavenie interiéru, kuchyňu, ale aj jedálny lístok.

Otvorenie bolo naplánované už na 15.6., ale nie všetko išlo podľa plánov. Reštaurácia však bude otvorená už tento pondelok. Predtým sa na mieste nachádzala kotolňa, ktorá bola komplet zrekonštruovaná. V budove sa okrem reštaurácie nachádza aj novovybudovaná veľká kuchyňa GASEMA - výroba a rozvoz stravy

 

 

Vráťme sa však k reštaurácii. Po príchode sme zostali veľmi milo prekvapený. Moderne zariadený podnik, ktorý má svoj štýl - takýto bol náš prvý dojem. Veľa takýchto podnikov v okolí nenájdeme. Posúďte sami.

 

 

Foto: Juraj Šedivý

 

Keď sa pozrieme na jedálny lístok, nájdeme v ňom pestrú ponuku jedál. Chuťovky k pivku, záhorácka klasika alebo pochúťky na doske nás zaujali najviac. Nechýba ani pizza.

 

Keďže ide o pub, v ponuke je pestrá ponuka fľaškových pív. Veľa z nich bude pre vás veľkou neznámou.

 

 

Zahanbiť sa reštaurácia Stará kotolňa nenechá ani vínnou ponukou. Vo vínnej ponuke nájdete "kúsky" z Nového Zélandu, Talianska, Španielska a mnohých iných exotických krajín. Nechýba samozrejme ani Mrva & Stanko a iní slovenskí výrobcovia.

 

Nám nezostáva nič iné, len pozvať vás do Starej kotolne vyskúšať jedlá z bohatej ponuky, ktorej súčasťou je aj denné menu. K tomu odporúčame vyskúšať nejaké to vínko z vínnej karty alebo pivko z tej pivnej. My sa chystáme podnik otestovať hneď po otvorení.

 

Vždy aktuálna ponuka reštaurácie klikom sem -> Stará kotolňa alebo stiahnutím aplikácie ProMenu.