Prihlásenie na účet

Nový užívateľ? Zaregistruj sa!

zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo

Ani sme sa nenazdali a jeseň nás pomaly víta v plnom prúde. Počasie o tom hovorí svoje. Toto obdobie však prináša mnohé aj v gastronómii. Tekvicová sezóna začína a reštaurácie v Trnave sa na ňu dôkladne pripravili. Aké špeciality z tekvice môžete ochutnať v trnavských reštauráciách?

Reštaurácia Bokovka si pre vás pripravila "Špeciálnu ponuku z tekvice". Nemusíte sa báť, že nestihnete prísť na ochutnávku. Ich ponuka platí približne do polovice októbra. Tekvicovú ponuku Bokovky môžete nájsť aj v profile reštaurácie.

 

ProMenu.sk - tekvicové menu Trnava - reštaurácia Bokovka

 

 

Trnavská reštaurácia Al Trivio taktiež doplnila svoje menu o špeciality z tekvice. V profile reštaurácie nájdete ich ponuku.

 

ProMenu.sk - tekvicový špeciál Trnava - Al Trivio

 

 

Ďalšie tekvicové špeciality v podaní "Zucca Festa" alebo inak Tekvicové hody na vás čakajú v reštaurácii TiAmo. Ich ponuku nájdete v profile reštaurácie od 20. 09. do 20. 10. 2017.

 

ProMenu.sk - tekvicové hody Trnava - TiAmo

 

 

Toto je lákavá ponuka pre nejedného milovníka tekvicových špecialít. Ktorá ponuka z týchto reštaurácií vás najviac oslovila?

 

Označte nás na fotke jedla z vašich tekvicových hodov v Trnave na facebooku alebo instagrame @promenu.sk a podeľte sa s nami o vaše chutné porcie jedla.